Już we wtorek 17 września rozpoczynamy zmagania w europejskich pucharach. W związku z fazą grupową Ligi Mistrzów oraz Ligi Europy bukmacher LvBet przewidział konkurs „Turniej europejskich pucharów”, w której to akcji nagrodzi najlepszych typerów.

Konkurs dla typerów europejskich pucharów u bukmachera LvBet

Konkurs dla typerów europejskich pucharów

Każdy użytkownik, który posiada aktywne konto u bukmachera LvBet, a poza tym wcześniej dokonał minimum jednej wpłaty może wziąć udział w tej akcji.

Promocja dostępna jest graczom podczas fazy grupowej Ligi Mistrzów i Ligi Europy sezonu 2019/20. Swojego udziału w tej akcji nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani też się zapisywać. Warto jest wiedzieć, że do tej akcji można dołączyć w każdym momencie.

Warunki tej akcji są bardzo proste. Nagrody trafią do tych graczy, którzy zdobędą najwięcej punktów. Natomiast system punktowania przedstawia się następująco:

  • za wygrany kupon: kurs x stawka x ilość sekcji
  • za przegrany kupon: stawka x ilość sekcji

Podczas tego konkursu kwalifikują się kupony SOLO i AKO, których kurs łączny nie może być mniejszy niż 1.50. Typy natomiast na kupnie muszą pochodzić z oferty bukmachera na rozgrywki Ligi Mistrzów lub Ligę Europy.

Minimalna stawka kuponu to 10 PLN.

Podczas każdej z sześciu kolejek europejskich pucharów bukmacher przyzna bonusy dla dziesięciu najlepszych typerów. Tabela nagród przedstawia się następująco:

Pozycja w rankinguNagroda
1. Miejsce1000 PLN
2. Miejsce500 PLN
3. Miejsce300 PLN
4. Miejsce200 PLN
5. Miejsce150 PLN
6. Miejsce100 PLN
7. Miejsce75 PLN
8- 10 Miejsca50 PLN

Nagrody trafią na konto gracza następnego dnia po zakończenia danej kolejki.

bonus za rejestrację bez wpłaty

Natomiast na koniec fazy grupowej dodatkowe nagrody trafią do najskuteczniejszych typerów. Zwycięzca otrzyma nawet 5000 PLN:

Pozycja w rankinguNagroda
1. Miejsce5000 PLN
2. Miejsce2500 PLN
3. Miejsce1500 PLN
4. Miejsce1000 PLN
5. Miejsce750 PLN
6. Miejsce500 PLN
7. Miejsce400 PLN
8. Miejsce300 PLN
9. Miejsce250 PLN
10. Miejsce100 PLN

Nagrody znajdą się na koncie graczy w dniu 13 grudnia.

Darmowy bonus bez wpłaty własnej od bukmachera LvBet:

Bukmacher LvBet przyznaje nowym graczom darmowy bonus bez depozytu o wartości 20 PLN. Wystarczy wpisać kod promocyjny BETONLINE podczas rejestracji, a następnie wysłać emaila z chęcią odebrania bonusu, aby cieszyć się z darmowych środków na grę.

Jednak to nie wszystko. Użytkownik, który dokona pierwszej wpłaty może liczyć na darmowe środki równowartości wpłaty, np. gracz dokonał depozytu w kwocie 700 PLN druga taka sama wartość znajdzie się na koncie gracza w formie środków bonusowych. Typer może maksymalnie otrzymać 1000 PLN.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułMistrzostwa Europy siatkarzy promocje u bukmachera Fortuna
Następny artykułKupony bez podatku u bukmachera LvBet
Bonusy bukmacherskie za darmo od najlepszych w Polsce legalnych zakładów wzajemnych przez internet. Najlepsi bukmacherzy online oferują swoim klientom bardzo ciekawe darmowe promocje i bonusy bukmacherskie.