Fortuna jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych bukmacherów w naszym kraju. Swoją ugruntowaną na nim pozycję lubi manifestować wszechstronną ofertą, niejednokrotnie znacznie atrakcyjniejszą niż ta przedstawiania przez jej czołową konkurencję. Fortuna to jednak nie tylko mnóstwo opcji na zakłady wzajemne w punktach naziemnych i serwisie internetowym, ale też w aplikacji mobilnej na telefon z Android i iOS. To właśnie na niej skupimy się w tym artykule, wskazując na jej główne funkcjonalności oraz poruszając wszelkie kwestie ściśle z nią związane.

aplikacja mobilna na telefon fortuna
Bukmacher Fortuna – aplikacja mobilna na telefon z Android, iOS

Funkcje znajdujące się w aplikacji mobilnej Fortuny

Aplikacja mobilna Fortuny, jak przystało na apkę „drugiej siły bukmacherskiej w Polsce” jest naszpikowana funkcjonalnościami, wiele z których nie znajduje się nigdzie indziej. Poniżej przedstawiamy te podstawowe, o których należy wiedzieć, a po które sięgać będziemy tu zdecydowanie najczęściej.

Różne sposoby logowania się

Najpierw pobieramy aplikacje Fortuny z jej oficjalnej strony www.efortuna.pl. Do aplikacji mobilnej Fortuny możemy zalogować się nie tylko w sposób klasyczny, a zatem poprzez podanie loginu i hasła. Możemy do tego wykorzystać czytnik linii papilarnych w naszym urządzeniu i zalogować się za sprawą przypisanego wcześniej do aplikacji odcisku palca. Aplikacja na telefony bukmachera Fortuna działa na systemach Android i iOS.

Darmowe 29 PLN bez depozytu w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

Rozsądne wykorzystanie przestrzeni

Jako jedna z nielicznych, aplikacja mobilna Fortuny została natywnie przystosowana do obsługi tabletów i urządzeń mobilnych o nieco większej rozdzielczości. Umiejętnie wykorzystuje dawaną jej przez nie przestrzeń, zamiast poszerzać wszystkie jej elementy, umiejscawiając je obok siebie w logiczny sposób. To wygodne i praktyczne jednocześnie.

Statystyki na wyciągnięcie ręki

Fortuna w swojej aplikacji daje dostęp do mnóstwa statystyk, zaserwowanych w przyjemnej dla oka i przystępnej dla rozumu formie. Przydają się one w typowaniu, ale też dokonywaniu analizy przedmeczowej.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Logiczne powiadomienia push

Powiadomienia push w aplikacji Fortuny działają w sposób łatwy do zrozumienia, informując wyłącznie o istotnych dla nas wydarzeniach (na przykład tych z meczów, które obstawiamy) i robiąc to błyskawicznie i bez opóźnienia, w myśl zasady, że liczy się tu każda sekunda.

Transmisje na żywo

Fortuna jest jednym z zaledwie kilku bukmacherów, którzy dają dostęp do transmisji na żywo, zarówno w ramach ich głównych serwisów internetowych, jak i w obrębie aplikacji mobilnej. Naturalnie rzecz biorąc firma pozwala na oglądanie wyłącznie wybranych meczów, ale też daje do nich dostęp wyłącznie osobom typującym (dowolną dyscyplinę sportową – usługa transmisji odblokowywana jest na określony czas po złożeniu zakładu).

betfan bez depozytu
Legalny bukmacher Betfan – Kod promocyjny na darmowy bonus

W aplikacji mobilnej transmisje na żywo mają ścisły związek z meczami LIVE i towarzyszą im opcje bukmacherskie, które możemy obstawiać na bieżąco w czasie trwania spotkania, bez potrzeby zamykania okienka z obrazem. W mgnieniu oka możemy jednak podejrzeć wszystko inne, co może się dla nas okazać ważne – statystyki, saldo naszego konta czy aktualne kupony czekające na rozstrzygnięcie, również bez tracenia dostępu do obrazu.

Jak zainstalować aplikację Fortuny na telefonie?

Instalacja aplikacji bukmachera Fortuna w obrębie telefonów i tabletów z systemem iOS przebiega w standardowy sposób. Wystarczy znaleźć ją pobrać ze strony www.efortuna.pl i wybrać opcję instalacji. Sytuacja jest nieco bardziej skomplikowana w przypadku sklepu Google Play, oficjalnego dla urządzeń z systemem Android. Aplikacji Fortuny… po prostu tam nie ma. Wynika to z polityki tegoż sklepu związanej ściśle z hazardem. Nie oznacza to jednak, że apki nie będziemy mogli zainstalować. Będziemy musieli jednak uciec się do nieszablonowego rozwiązania, a zatem:

  1. Pobrać plik z aplikacją ze strony www.efortuna.pl – pamiętajmy, że to ona musi być jego źródłem.
  2. Oznaczyć opcję „Zezwalaj na instalację aplikacji z niezaufanych źródeł”, wymaganą do zainstalowania jakiejkolwiek apki właśnie z pliku.
  3. Zainstalować aplikację poprzez otworzenie pobranego ze strony Fortuny pliku apk. Możemy to zrobić przez pasek powiadomień, albo też wchodząc do menedżera plików w telefonie lub historii pobranych plików w przeglądarce. 

Uwaga! Po wykonaniu powyższych kroków i pomyślnym zainstalowaniu aplikacji, warto wrócić do drugiego kroku i odznaczyć zezwolenie. Nie wycofa to aplikacji z naszego telefonu, a zwiększy bezpieczeństwo w przyszłości.

poker online legalnie w polsce
Legalny poker online w Polsce – Betgames STS z bonusem

Czy korzystając z aplikacji nabija się punkty programu lojalnościowego Fortuny?

Tak. Każdy zakupiony kupon poprzez aplikację mobilną premiuje nas punktami w programie lojalnościowym – za każde przeznaczone na niego 2 złote otrzymamy 1 punkt.

Dlaczego aplikacji Fortuny nie ma w sklepie Google Play?

Wynika to z polityki Google, która zakłada, że w obrębie jego oficjalnego sklepu nie mogą znaleźć się aplikacje mobilne bukmacherów i powiązane z hazardem (a taką jest ta od Fortuny). Na szczęście na Androidzie można to obejść w pokazany przez nas powyżej sposób.

Czy w aplikacji Fortuny można korzystać z bonusu powitalnego bukmachera?

Tak, mamy taką możliwość, a wszystkie zakłady dokonywane w obrębie aplikacji mobilnej zaliczają się do obrotu saldem głównym prowadzącego do otrzymania bonusa. Przypominamy, że w Fortunie nie ma czegoś takiego, jak saldo bonusowe, a bonus trafia bezpośrednio na saldo podstawowe (po spełnieniu warunków obrotowych).

Poprzedni artykułNajlepsi bukmacherzy do typowania piłki nożnej – jak wybrać, u kogo obstawiać?
Następny artykułZakłady bukmacherskie STS – Jak obstawiać mecze? Oferta zakładów
Najlepszy bukmacher internetowy to taki, który według opinii oferuje graczom najlepsze kursy bukmacherskie, darmowe promocje, bonusy i świetną aplikację mobilną. Najbardziej popularni bukmacherzy w Polsce to obecnie, Fortuna, STS i Betclic.