Błędy początkujących typerów – tego się wystrzegaj

Łatwo można zauważyć, że aktualnie coraz popularniejsze są rozmaite firmy bukmacherskie. Jesteś zainteresowany ich ofertą? Chcesz dołączyć do grona osób, które regularnie obstawiają w podmiotach hazardowych? Potrzebujesz porad bukmacherskich dla początkujących? Oczywiście, jest taka właśnie opcja. Pamiętaj jednak o tym, aby nie popełniać najczęstszych błędów już na samym starcie. Chcesz tego unikać? W takim razie dowiedz się, co często jest zmorą osób początkujących…

Nie wybieraj bukmacherów pierwszych z brzegu

Na rynku zakładów wzajemnych w naszym kraju jest coraz większa konkurencja. Z jednej strony może to cieszyć. To fakt. Z drugiej strony nie wszystkie firmy bukmacherskie są tak naprawdę godne polecenia. I nie chodzi nam w tym momencie o to, że te podmioty hazardowe np. nie oferują do końca dobrych bonusów powitalnych itp. Tak naprawdę to ma tutaj w sumie najmniejsze znaczenie. Większy problem dotyczy tego, że niektóre firmy bukmacherskie niestety nie są legalne. Nie możesz zatem zdecydować się na podmioty hazardowe bez dokładnego zastanowienia się nad tym tematem. Musisz na pewno precyzyjnie zweryfikować, czy konkretne firmy bukmacherskie działają zgodnie z polskim prawem i postanowieniami Ustawy Hazardowej. Warto mieć tego świadomość. Niestety, nie wszystkie podmioty hazardowe wywiązują się z tego zadania. Warto zatem sprawdzić, czy wybrane przez Ciebie firmy bukmacherskie są w tym gronie. Jak możesz to robić? Na pewno warto przeglądnąć rejestr domen zakazanych. Chodzi o to, by Twojego bukmachera (a konkretnie to jego nazwy) tam nie było. Dodatkowo możesz sprawdzać rozmaite rankingi itp. W końcu w tych właśnie klasyfikacjach są umieszczane tylko i wyłącznie sprawdzone podmioty hazardowe.

STS kod promocyjny
STS kod promocyjny

Nie graj taśm

Jeśli wybierzesz odpowiednie firmy bukmacherskie, to zrobisz już bardzo dużo dobrego dla siebie. Wszak będziesz mógł typować bez żadnych obaw. Np. o to, że w jakiś sposób będziesz pociągnięty do odpowiedzialności prawnej itp. Jakich jeszcze kwestii należy się wystrzegać? Na pewno nie możesz grać tak zwanych taśm. A to często pojawiający się błąd. Szczególnie wśród osób początkujących. Ludziom od razu marzą się bardzo wysokie wygrane. A to wcale nie jest takie proste. W końcu jak zagrasz np. kilkanaście, kilkadziesiąt wydarzeń to istotnie ewentualna wiktoria może robić wrażenie. Kłopot jednak polega na tym, że są małe szanse, by zarobić. Wszak wystarczy tylko jedna wpadka na kuponie, by przegrać zainwestowane pieniądze. Nie graj zatem tak zwanych taśm. O wiele lepszym wyborem jest typowanie singli albo dubli. Jeśli będziesz grał w ten sposób, to stan konta na pewno w dłuższej perspektywie czasu będzie bardziej okazały.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Skup się na konkretnych rozgrywkach

Nie powinno się także typować zbyt wielu sportów jednocześnie. Najlepiej zatem będzie, jak skupisz się tylko i wyłącznie na określonych, wyselekcjonowanych przez Ciebie rozgrywkach. Wybierz taki sport, którym na co dzień najbardziej się interesujesz i który jest możliwy do zagrania u danego bukmachera. Może to być np. piłka nożna itd. Na skutek tego będziesz miał więcej czasu, aby poszerzać informacje dotyczące danej dyscypliny. Przy kilku sportach jest zaś o to o wiele trudniej.

Poprzedni artykułPromocje bukmacherskie – co firmy przygotowują dla swoich Klientów?
Następny artykułFortuna i Betclic – czy warto u nich typować?