Bukmacher STS oferuje promocje aktywny swoim graczom, w której to można otrzymać darmowy bonus o wartości 11 PLN. Wystarczy na przestrzeni jednego okresu rozliczeniowego zagrać cztery kupony, aby otrzymać darmowe środki.

Darmowy kupon za aktywność od STS

Darmowy kupon za aktywność od STS

Akcja skierowana jest do wszystkich graczy, którzy posiadają aktywne konto u bukmachera STS, a poza tym wcześniej dokonał minimum jednego depozytu.

Warunki akcji są bardzo proste. Wystarczy na przestrzeni jednego etapu zagrać cztery kupony, które muszą zostać rozliczone w tym sezonie okresie rozliczeniowym.

Promocja składa się z okresów rozliczeniowych, które trwają od poniedziałku od godz. 00:00 do niedzieli do godz. 23:59. Chcąc wziąć udział w tej akcji nie trzeba nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani też się zapisywać.

Bukmacher dopuszcza zarówno kupony AKO jak i SOLO, których kurs łączny kuponu nie może być mniejszy niż 1.85. Dodatkowo gracz musi zagrać co najmniej:

  • jeden kupon z aplikacji mobilnej
  • minimum jeden kupon, na którym będą znajdować się jedynie zdarzenia z oferty LIVE

Stawka kuponu musi wynosić RÓWNĄ kwotę 11 PLN.

Bukmacher przyzna darmowy bonus o wartości 11 PLN dla gracza, który spełnia powyższe warunki promocji. Środki trafią na konto użytkownika niezależenie od rozliczenia kuponu.

Warto jest wiedzieć, że na przestrzeni jednego okresu rozliczeniowego każdy gracz może otrzymać jeden bonus.

bonus za rejestrację bez wpłaty

STS darmowy freebet bez depozytu o wartości 29 PLN:

Bukmacher STS oferuje nowym graczom darmowy bonus za dokonanie rejestracji i wpisanie kodu promocyjnego BETONLINE podczas rejestracji. To sprawi, że na konto użytkownik trafi darmowy bonus o wartości 29 PLN i to bez dokonania żadnej wpłaty.

Natomiast gracz, który dokonał pierwszego depozytu może liczyć na darmowy bonus równowartości depozytu. Maksymalnie można otrzymać 1200 PLN.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułNajnowszy pakiet powitalny dla graczy STS na wrzesień 2019
Następny artykułMistrzostwa Europy siatkarzy promocje u bukmachera Fortuna
Bonusy bukmacherskie za darmo od najlepszych w Polsce legalnych zakładów wzajemnych przez internet. Najlepsi bukmacherzy online oferują swoim klientom bardzo ciekawe darmowe promocje i bonusy bukmacherskie.