Betfan to firma bukmacherska, która istnieje na polskim rynku od niedawna. W gronie legalnych bukmacherów online Betfan znalazł się 29 października 2018 na mocy decyzji Ministerstwa Finansów, które przyznało mu licencję na świadczenie usług bukmacherskich. Wraz z końcem kwietnia 2019 roku bukmacher oddał do dyspozycji internautów swoją stronę internetową. Warto wiedzieć, że oprócz tego, jest to firma z wyłącznie polskim kapitałem. Czy Betfan spełni oczekiwania zapalonych graczy? Czy warto rejestrować się w Betfan? Na to pytanie odpowiemy w poniższym artykule.

betfan oferta zakładów na dziś
Polski bukmacher Betfan – oferta zakładów na dziś, bonusy i promocje

Betfan – ocena strony internetowej bukmachera

Strona internetowa bukmachera Betfan jest wykonana w sposób bardzo profesjonalny. Widać to już na pierwszy rzut oka. Znaleźć ją można pod adresem www.betfan.pl. Strona jest niezwykle przejrzysta i czytelna. To sprawia, że rejestracja nie powinna nikomu sprawiać jakichkolwiek problemów. Dominującymi kolorami na stronie są żółć oraz zieleń. Każda zakładka posiada jednak nieco inną gamę kolorów, dzięki czemu łatwo można odróżnić poszczególne strony. Na stronie głównej znajdują się tradycyjnie banery, w których opisane są wszystkie najważniejsze promocje organizowane przez tego bukmachera. 

Po lewej stronie są z kolei zakłady bukmacherskie, które można obstawiać w dowolnie przez siebie wybranym momencie. Po prawej stronie można z kolei postawić kupon. W tym właśnie tkwi podstawowa przewaga bukmacherów online, ponieważ z ich oferty można korzystać przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Na stronie internetowej Betfan każdy gracz znajdzie również bez jakichkolwiek problemów wszelkie interesujące go informacje – na przykład te dotyczące zakładów, live, obsługi klienta, akceptowanych form płatności i wiele, wiele więcej. 

bonus 2020 w sts za darmo
Darmowy freebet od bukmachera STS – Kod promocyjny: BETONLINE

Jaką ofertę ma bukmacher Betfan

Czy oferta bukmachera Betfan jest w stanie przyciągnąć uwagę graczy? Z całą pewnością należy przyznać, że tak. Podstawowym wyróżnikiem tego bukmachera jest fakt, iż posiada on bardzo zróżnicowaną ofertę, dzięki której jest w stanie przyciągnąć do siebie szerokie grono klientów. W Betfan można znaleźć na przykład przeszło 30 dyscyplin sportowych do obstawiania. Wśród nich znajdują się oczywiście te cieszące się niesłabnącą popularnością, jak i te, które mają mniej zwolenników. 

W Betfan znajdujemy dyscypliny sportu takie jak koszykówka, tenis, siatkówka, piłka nożna, piłka ręczna, hokej, żużel, rugby, futbol czy kolarstwo. Wśród mniej popularnych sportów warto wspomnieć o na przykład lekkoatletyce czy pesapallo. Ponadto, w Betfan można również bez jakichkolwiek problemów obstawiać wiele innych, niezwykle emocjonujących zakładów dotyczących szeroko rozumianej sfery rozrywki. Mowa tutaj chociażby o prognozowaniu pogody, wynikach popularnych programów rozrywkowych, rozwodach i ślubach w show biznesie i wiele, wiele więcej. Oferta zakładów na tematykę rozrywkową w Betfan nie ma sobie równych!

Betfan zaspokaja potrzeby fanów sportów oraz adeptów szeroko rozumianej rozrywki. W ten sposób jego sukces jest praktycznie pewny, ponieważ dociera do rozmaitych grup docelowych. Tylko tak dalej!

Zakłady na e-sport w Betfan  

Czy w Betfan są zakłady na e-sport? Okazuje się, że tak. I to całkiem sporo. Gracze mogą bowiem obstawiać tytuły takie jak League of Legends, StarCraft, Rocket League czy Rainbow Six. Lista dostępnych gier jest oczywiście jeszcze większa. U bukmachera można znaleźć praktycznie kursy na wszystkie istotne wydarzenia dotyczące świata sportów elektronicznych. Jedyną rzeczą, nad którą bukmacher mógłby popracować, są rynki zdarzeń. Ich liczba na ten moment jest nieco uboga.

Czy w Betfan są sporty wirtualne?

Czy w Betfan można obstawiać sporty wirtualne? To pytanie zadaje sobie nie jeden fan tego rodzaju zakładów. Niestety, w chwili obecnej w Betfan nie istnieje możliwość obstawiania zakładów na sporty wirtualne. Miejmy nadzieję, że zmieni się to w najbliższym okresie czasu.

bukmacher betfan bonus
Legalny bukmacher Betfan – Kod promocyjny na darmowy bonus

Promocje u bukmachera Betfan

Wszyscy bukmacherzy wchodzący na rynek muszą przygotować dla swoich graczy wyjątkowe akcje promocyjne, które będą zachęcały do rejestracji. Doskonale wie o tym firma bukmacherska Betfan, która wyciągnęła lekcję z działań swoich poprzedników. W Betfan użytkownicy mają możliwość korzystania z wyjątkowo atrakcyjnego pakietu powitalnego. Składają się na niego trzy bonusy od depozytu. Całkowicie można otrzymać nawet 3000 złotych. Ponadto, istnieje możliwość uzyskania 100 złotych zakładu bez ryzyka.

Jak zarejestrować się w Betfan?

Czy rejestracja w Betfan jest trudna? Absolutnie nie. Niektórzy gracze rezygnują z założenia konta u niektórych bukmacherów ze względu na fakt, że muszą podawać informacje takie jak numer konta bankowego oraz wstawiać skan dowodu osobistego. Dodatkowym utrudnieniem jest sytuacja, w której proces rejestracyjny jest mocno skomplikowany. W Betfan zakładanie konta jest proste, łatwe i przyjemne. Podczas rejestracji u tego bukmachera na stronie www.betfan.pl nie jest wymagane podawanie wyżej wymienionych informacji, dzięki czemu tak duża liczba osób decyduje się na utworzenie konta w tej firmie bukmacherskiej. 

PESEL, skan dowodu osobistego oraz numer rachunku bankowego w Betfan podaje się dopiero wtedy, gdy decydujemy się na wypłatę zgromadzonych przez siebie środków. 

Jakie są metody płatności w Betfan? 

Jakie metody płatności oferuje bukmacher Betfan? Są one następujące:

  • płatności kartą debetową (Visa oraz Mastercard),
  • BLIK,
  • płatności za pośrednictwem platformy Przelewy 24.

Jest to bardzo mała liczba opcji płatności, jeśli mielibyśmy porównać ją z ofertą pozostałych firm bukmacherskich. Jeśli Betfanowi zależy na przyciągnięciu do siebie graczy płacących PayU, e-portfelem bądź za pośrednictwem Paysafecard, to musi pomyśleć nad wprowadzeniem wszystkich tych funkcjonalności u siebie. W innym wypadku ich brak może w skuteczny sposób odstraszać duże grono użytkowników. Niektórzy zwracają również uwagę na fakt, że w Betfan przydałyby się także płatności za pomocą wiadomości SMS.

Poprzedni artykułJak wybrać najlepszego bukmachera online do obstawiania meczów?
Następny artykułTotal Casino – oferta gier, bonusy, opinie graczy
Najlepszy bukmacher internetowy to taki, który według opinii oferuje graczom najlepsze kursy bukmacherskie, darmowe promocje, bonusy i świetną aplikację mobilną. Najbardziej popularni bukmacherzy w Polsce to obecnie, Fortuna, STS i Betclic.