O tytuł najlepszej firmy bukmacherskiej w Polsce walczy obecnie kilkanaście potężnych firm bukmacherskich. Jednym z niezwykle istotnych elementów, który w sposób bezpośredni przekłada się na jakość oferty, są metody płatności. Niektórym graczom często przydarza się, że chcą zrealizować depozyt, jednak nie mogą, ponieważ żadna z metod płatności nie jest dla nich odpowiednia. Jak wpłacać pieniądze u bukmacherów w 2021 roku, aby nie narażać się na zbyt wysokie koszty? 

szybkie płatności do bukmachera
Jak najszybciej wpłacić do bukmachera depozyt?

Najprostsza metoda: karta kredytowa/debetowa

Jedną z najprostszych a jednocześnie najpopularniejszych metod płatności u polskich legalnych bukmacherów online jest płatność z wykorzystaniem karty kredytowej/debetowej. Aby zrealizować taką płatność, wystarczy, że podamy kilka istotnych informacji znajdujących się na naszej karcie, a pieniądze w sposób automatyczny trafią na konto danego bukmachera. Co trzeba zrobić, aby zrealizować płatność z wykorzystaniem karty kredytowej/debetowej? To naprawdę banalnie proste. Podajemy imię i nazwisko posiadacza karty, dokładny numer karty oraz datę ważności karty. Nie wolno również zapomnieć o podaniu tak zwanego kodu CVC. Gdy podamy już wszystkie te dane, należy tylko wprowadzić kwotę, jaką chcielibyśmy wpłacić na swoje konto u danego bukmachera, przykładowo do STS czy Fortuny.

Darmowe 29 PLN bez depozytu w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

W czym tkwi przewaga płatności kartą debetową/kredytową nad pozostałymi metodami płatności? Przede wszystkim w bezpieczeństwie oraz natychmiastowej realizacji transakcji. Istnieje jednak poważny mankament płatności z wykorzystaniem kart kredytowych i debetowych. Mowa tutaj o prowizjach, które czasami mogą wynosić nawet 2%. Warto dokładnie zweryfikować przez wybraniem tej metody płatności, jakie prowizje pobiera dany bukmacher. 

Portfel elektroniczny – szybka metoda płatności, która zdobywa grono zwolenników 

W ciągu kilku ostatnich lat mocno na popularności zyskały portfele elektroniczne. W przeciwieństwie do kart płatniczych, wystarczy, że raz utworzymy konto, a później możemy wpłacać pieniądze przy użyciu identyfikatora podanego w trakcie procesu zakładania konta. Pieniądze na portfel elektroniczny trafiają maksymalnie po upływie kilkunastu sekund. Ogromną zaletą portfeli elektronicznych jest stuprocentowa anonimowość. Informacje odnośnie zrealizowanych przez nas przelewów nie są nikomu udzielane. Oprócz tego, mamy również pełen wgląd we wszystkie zrealizowane przez nas w przeszłości transakcje. 

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Bukmacherzy w Polsce, którzy mają w swojej ofercie portfele elektroniczne, nie pobierają także żadnych prowizji. Małe prowizje pobierać mogą za to operatorzy portfeli elektronicznych, jednak nie są to duże sumy i nie zawsze są one pobierane. Trzeba równocześnie pamiętać o tym, że w przypadku realizowania wpłaty z wykorzystaniem portfela elektronicznego obowiązują limity odnośnie minimalnych i maksymalnych kwot do wpłaty. W niektórych przypadkach, gdy chcemy wpłacić mały depozyt, może okazać się, że będziemy musieli zdecydować się na wybranie innej metody płatności. Wśród najpopularniejszych portfeli elektronicznych wymienia się Skrill, Neteller, PayPal, ecoPayz. 

Internetowe systemy płatności 

Internetowe systemy płatności są niezwykle wygodne. Wybór w tym zakresie jest naprawdę szeroki – możemy korzystać z usług firm takich jak PayU, Revolut, Dotpay czy Przelewy 24. Wiele banków ma w swojej ofercie płatności internetowe, dzięki czemu na przelanie pieniędzy u bukmachera będziemy musieli poczekać zaledwie kila minut. Ogromna szybkość to jedna z najważniejszych zalet tej metody płatności, którą doceniają tysiące graczy. 

Poprzedni artykułGdzie najlepsze promocje bukmacherskie?
Następny artykułBoks w ofercie polskich bukmacherów – jak i gdzie go obstawiać?
Najlepszy bukmacher internetowy to taki, który według opinii oferuje graczom najlepsze kursy bukmacherskie, darmowe promocje, bonusy i świetną aplikację mobilną. Najbardziej popularni bukmacherzy w Polsce to obecnie, Fortuna, STS i Betclic.