PZBuk to stosunkowo nowy bukmacher na polskim rynku. Zakłady otrzymały licencję na legalną działalność od Ministerstwa Finansów dopiero w 2018 roku, kiedy sytuacja na platformie zakładów bukmacherskich w Polsce była już ugruntowana. Przebicie się do dużego grona odbiorców stanowiło nie lada wyzwanie dla osób odpowiedzialnych za prowadzenie PZBuk w naszym kraju. Jednak firma rozwija się systematycznie i swoją solidnością zyskuje przychylność tysięcy nowych użytkowników. 

pzbuk obstawianie za darmo
Jak obstawiać mecze w PZbuk online?

Przełomowy rok 2020 dla PZBuk 

Fundamentalne zmiany w działalności PZBuk w Polsce zaszły w tym roku. Firma zdecydowała się wprowadzić w życie swoją, własną aplikację mobilną. Ten rodzaj działalności stał się podstawowym orężem dla zakładów bukmacherskich w ostatnich latach. Powszechna globalizacja i postęp technologiczny wywarły znaczący wpływ na zmiany w funkcjonowaniu społeczeństwa. Aktualnie niemal każdy obywatel posiada swój, własny smartfon.

Niestety w kontraście do technologi skurczył się wolny czas, jakim dysponują ludzie. W tym wypadku aplikacja mobilna okazuje się fenomenalnym rozwiązaniem na szybką i bezproblemową grę, w każdym miejscu i o każdej porze. Co więcej, zakłady bukmacherskie PZBuk postanowił urozmaicić, już przecież bogatą ofertę, odnośnie zawierania zakładów. Zwiększył liczbę dyscyplin, możliwych do obstawiania na platformie wirtualnych sportów, które również w tym samym czasie zaczęły ugruntowywać swoją pozycję na rynku bukmacherskim, wyrabiając sobie markę, niemal zawsze dostępnej możliwości rozgrywki.

Co więcej, gry, która gwarantuje użytkownikom ogromny zastrzyk adrenaliny, którą z resztą wytrawni gracze lubią najbardziej. PZBuk postanowił również wprowadzić udogodnienia dla graczy, którzy otrzymują status tzw. tymczasowych użytkowników. Jest to pomysłowe rozwiązanie, które na pewno wyróżnia PZBuk na rynku polskich zakładów bukmacherskich. Bonusy dla graczy tymczasowych mogą spowodować, że większość z nich podejmie decyzje o zostaniu na dłużej w grze, jaką udostępniają im bukmacherzy, na czele z PZBuk. 

bonus 2020 w sts za darmo
Darmowy freebet od bukmachera STS – Kod promocyjny: BETONLINE

Czym PZBuk przyciąga do siebie nowych graczy 

Niewątpliwie jedną z największych zalet PZBuk jest ogromna paleta dyscyplin sportowych, które gracze mogą wrzucać na swoje kupony. Co więcej, godne uwagi są kursy, które nie dość, że doskonale odzwierciedlają sytuację w danym zdarzeniu, ale także są odpowiednio wysokie, co czyni z nich łakome kąski dla graczy. Przyglądając się stronie internetowej PZBuk należy zauważyć, że jest bardzo przejrzysta. Taka budowa wpływa pozytywnie na ułatwienie odbioru treści przez jej użytkowników. Najważniejsze oferty oraz bonusy, oferowane nowym graczom, jak i tzw. starym wyjadaczom, znajdują się w samym centrum strony tak, aby nikt, do kogo jest skierowany przekaz nie przeoczył go. PZBuk z należytą starannością pochylił się nad budową oferty na esport. Ta dyscyplina w ostatnich lata zanotowała ogromny krok jakościowy, ale i przede wszystkim marketingowy.

Ogromne rzesze graczy, dzięki ofercie bukmachera może obstawiać zdarzenia z takich gier, jak: LoL, CS:GO, FIFA, Owerwatch czy StarCraft. Co więcej PZBuk poszedł o krok dalej w rozwoju oferty esportowej. Mianowicie, zaproponował swoim użytkownikom ofertę gry, dotyczącą turniejów esportowych, nie tylko tych krajowych, ale największych wydarzeń ze świata. Są to m.in. IEM Katowice czy Mistrzostwa Korei. Żeby tego było mało, PZBuk zdecydował się połączyć ofertę na esport z rozgrywką live i tak możemy znaleźć na jego stronie zakładkę z grami esportowymi na żywo. 

betfan bez depozytu
Legalny bukmacher Betfan – Kod promocyjny na darmowy bonus

Pieniądz kusi najbardziej w zakładach bukmacherskich

Jak się można domyślać, nie wszystkich graczy da się pozyskać tylko i wyłącznie wyglądem strony internetowej, czy rozbudowaną ofertą. Najbardziej treściwą i zarazem efektywną zachętą do rozpoczęcia swojej przygody z zakładami bukmacherskimi PZBuk wydają się rozmaite bonusy pieniężne. Mowa oczywiście o ofercie powitalnej. W jej zakresie mieści się m.in. bonus od depozytu do kwoty 500 zł. Skorzystanie z tej możliwości jest szalenie proste. Po założeniu konta na stronie bukmachera, należy wpłacić na swój depozyt minimum 100 zł. Wpłacić można przez kartę płatnicza, czy Revolut. W zamian za ten ruch, nowy klient otrzyma nagrodę. Będzie to bonus, równy kwocie, która została przelana na konto. W ten sposób można uzyskać maksymalnie 500 zł, gdyż widełki rabatowe kończą się właśnie na tym poziomie.

Co więcej, jeśli skorzysta się z, któregoś, ogólnodostępnego w internecie kodu, to można liczyć na dodatkowe profity. Będzie to 100 zł na start, całkowicie za darmo. Istnieje tylko jedne haczyk. Skorzystanie z tego bonusu wymaga wykonania obrotu, o którym mowa w regulaminie promocji. Aby wypłacić zgromadzone fundusze należy obrócić wysokość bonusu i depozytu 4 razy po kursie minimalnym 2.0.Te same zasady dotyczą kolejnej oferty promocyjnej bukmachera, a mianowicie freebetów, które należy również obrócić 4 razy po kursie 2.0 (bonus + depozyt).

PZBuk przyciąga do siebie nowych użytkowników także wcześniej wspomnianymi promocjami tymczasowymi. Są to Kombodoładowanie, Zakłady Kardio oraz Komborakieta. Ciekawym rozwiązaniem okazało się także otworzenie programu lojalnościowego dla najbardziej przywiązanych użytkowników zakładu. Poprzez swoją wytrwałość w grze i przywiązanie do PZBuk mogą oni skorzystać z dodatkowych nagród, które są dostępne w Sklepie Gracza. Punkty lojalnościowe można zatem wymienić na inne bonusy, darmowe zakłady i nagrody. Jest to element oferty, który z całą pewnością wyróżnia PZBuk wśród innych zakładów bukmacherskich i znacząco wpływa na wzrost popularności tego bukmachera. 

Poprzedni artykułKtóry bukmacher w Polsce akceptuje płatności Revolut?
Następny artykułLeague of Legends – gdzie i jak obstawiać tę grę u polskich bukmacherów?
Najlepszy bukmacher internetowy to taki, który według opinii oferuje graczom najlepsze kursy bukmacherskie, darmowe promocje, bonusy i świetną aplikację mobilną. Najbardziej popularni bukmacherzy w Polsce to obecnie, Fortuna, STS i Betclic.