Są rozmaite sposoby, aby weryfikować wyniki na żywo z meczów, które obstawiamy u bukmachera. I to biorąc pod uwagę różne dyscypliny sportowe kilka rozwiązań jest najbardziej skutecznych. Jakie z nich są najbardziej w tym momencie popularne i najlepsze?

wyniki na żywo
Skąd wziąć aktualne wyniki na żywo?

Dobry bukmacher z wynikami na żywo

Dużo osób decyduje się po prostu na strony firm hazardowych. Czym charakteryzują się tacy legalni bukmacherzy? Jak sama nazwa wskazuje, można tam grać bez obaw o jakikolwiek konflikt z polskim prawem. Do dyspozycji są różne dyscypliny. Nie tylko te najbardziej popularne. Poza tym możesz obstawiać wydarzenia rozrywkowe lub nawet polityczne. Ponadto dobry bukmacher jak zakłady bukmacherskie STS oferuje również mnóstwo wydarzeń, które są do grania na żywo. Tam można na bieżąco śledzić wyniki live. Przede wszystkim z piłki nożnej, aczkolwiek nie tylko.

Wyniki na żywo dotyczą również innych, nieco mniej popularnych, dyscyplin. Warto zauważyć, że najlepsze w tym momencie firmy bukmacherskie posiadają również bezpłatną telewizję. Co prawda jakość transmisji pozostawia trochę do życzenia. Okienko jest bowiem stosunkowo małe… Zawsze jednak lepsze jest coś takiego niż nic, prawda? Dzięki temu można nie tylko śledzić wyniki live, ale również grać za prawdziwe pieniądze.

Darmowe 29 PLN bez depozytu w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

Darmowe strony internetowe z wynikami na żywo

Drugą opcją są rekomendowane strony internetowe. Takie portale online słyną generalnie z tego, że można tam sprawdzać – na bieżąco – wyniki na żywo. To np. Livesports czy Flashscore. Naszym zdaniem to najbardziej popularna i jednocześnie godna polecenia strona internetowa tego konkretnego typu. Możesz tam śledzić rozmaite wyniki na żywo. I to naprawdę z rozmaitych dyscyplin. Warto zauważyć, że takie portale online bardzo przykładają się do tego, aby rezultaty były zgodne ze stanem faktycznym. W zdecydowanej większości przypadków tak się właśnie dzieje.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Czasami pewne pomyłki się co prawda zdarzają, aczkolwiek ma to miejsce naprawdę sporadycznie. Możesz być zatem o to spokojny. Nad wszystkim czuwa zaś sztab specjalistów. Nie tylko biorąc pod uwagę osoby, które oglądają np. przebieg konkretnego meczu albo pojedynku. Ważna jest także opieka ze strony informatyka. Tak, aby strona internetowa działała szybko, sprawnie oraz była wolna od jakichkolwiek wirusów. Poza tym te portale online powinny być łatwe w obsłudze i umożliwiać ustawianie rozmaitych parametrów.

Jakie wyniki można weryfikować?

Opcji jest bardzo dużo. Weźmy znowu pod lupę najpopularniejszy serwis z wynikami na żywo, który w tym momencie funkcjonuje w branży. Na stronie Livesports możesz bez żadnego problemu sprawdzać wyniki z piłki nożnej. I to nie tylko z najbardziej popularnych lig piłkarskich – takich, jak np. Premier League, Primera Division lub Bundesliga. Do wyboru są także rozgrywki zdecydowanie bardziej niszowe.

Jakie są jeszcze inne dyscypliny? Możesz weryfikować wyniki na żywo uwzględniając tenis, hokej na lodzie, koszykówkę, siatkówkę, tenis stołowy, a nawet baseball. To nie wszystko. Jest także szereg innych dyscyplin. W tym gronie są np. futbol amerykański, futbol australijski, kolarstwo, krykiet, piłka nożna plażowa itp.

Poprzedni artykułJak rozpocząć typowanie zakładów bukmacherskich? Poradnik typera
Następny artykułGdzie najlepsze promocje bukmacherskie?
Najlepszy bukmacher internetowy to taki, który według opinii oferuje graczom najlepsze kursy bukmacherskie, darmowe promocje, bonusy i świetną aplikację mobilną. Najbardziej popularni bukmacherzy w Polsce to obecnie, Fortuna, STS i Betclic.