„Liga BetClic” jest to obecnie najnowsza promocja bukmachera BetClic. Wspomniany operator podczas tego konkursu nagrodzi trzydziestu najlepszych typerów z piłki nożnej. Nagród są okazałe, ponieważ zwycięzca otrzyma bonus o wartości 2000 PLN.

Konkurs piłkarski u bukmachera BetClic

Konkurs piłkarski u bukmachera BetClic

Oferta skierowana jest o wszystkich użytkowników, którzy posiadają aktywne konto u bukmachera BetClic oraz wcześniej dokonał minimum jednego depozytu.

Konkurs trwa w dniach od 3 do 8 września.

Gracz, który chce wziąć w nim udział musi się do tej akcji zapisać. Można to jedynie zrobić na stronie bukmachera BetClic.pl, a następnie na podstronie tej akcji.

Nagrody trafią do tych typerów, którzy podczas konkursu uzbierają najwięcej punktów. Punkty zbiera się poprzesz zawieranie kuponów, a system przyzwania punktów wygląda następująco:

  • za kupon SINGIEL – 2 punkty za każdą postawioną złotówkę
  • za kupon AKO – 3 punkty za każdą postawioną złotówkę

W promocji biorą udział zarówno kupony pojedyncze jak i wielozdarzeniowe, których kurs łączny musi wynieść minimum 1.50, zaś stawka minimalna nie może być mniejsza niż 1 PLN.

Kod promocyjny na freebet od bukmachera Fortuna

Zdarzenia znajdujące się na kuponie mogą pochodzić zarówno z oferty przedmeczowej jak i na żywo. Jednak typy muszą pochodzić JEDYNIE z piłki nożnej.

Jest niewątpliwie o co walczyć, ponieważ nagrody trafią do trzydziestu najlepszych użytkowników, którzy zgromadzą najwięcej punktów. Podział nagród wygląda następująco:

PozycjaNagroda
1. Miejsce2000 PLN Bonusu
2. Miejsce1700 PLN Bonusu
3. Miejsce1300 PLN Bonusu
4. Miejsce1000 PLN Bonusu
5. Miejsce800 PLN Bonusu
6. Miejsce600 PLN Bonusu
7.Miejsce400 PLN Bonusu
8. Miejsce350 PLN Bonusu
9. Miejsce300 PLN Bonusu
10 – 14 Miejsce200 PLN Bonusu
15 – 19 Miejsce100 PLN Bonusu
20 – 130 Miejsce50 PLN Bonusu

Nagrody do zwycięzców trafią w dniu 9 września.

BetClic: Darmowy kod promocyjny

Bukmacher BetClic oferuje nowym graczom darmowy kod promocyjny – KOD500. Wystarczy wpisać go podczas rejestracji konta, a w zamian bukmacher dokona aktywacji bonusu powitalnego w formie Cashbacku, czyli zakładu bez ryzyka.

Jeżeli, okaże się, że kupon został rozliczony jako przegrany to bukmacher dokona zwrotu stawki. Maksymalnie można otrzymać 500 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Następny artykułO 50% większy depozyt od bukmachera LvBet do 200 PLN
Bonusy bukmacherskie za darmo od najlepszych w Polsce legalnych zakładów wzajemnych przez internet. Najlepsi bukmacherzy online oferują swoim klientom bardzo ciekawe darmowe promocje i bonusy bukmacherskie.