Revolut to wyjątkowo atrakcyjny system transferowania środków finansowych, który cieszy się ogromną popularnością na całym świecie. Liczba jego użytkowników wynosi już kilka milionów. Od pewnego czasu wielu graczy obstawiających zakłady bukmacherskie zastanawia się, kiedy Revolut pojawi się wśród akceptowanych form płatności u polskich bukmacherów. Niniejszy artykuł dedykujemy wszystkim tym, którzy są fanami Revolut i chcieliby dowiedzieć się, kiedy Revolut trafi do oferty najpopularniejszych firm bukmacherskich.

revolut u polskich bukmacherów online
Który bukmacher w Polsce akceptuje płatności Revolut?

Revolut – rewolucja w systemie bankowości 

Revolut to innowacyjny system, który zmienił usługi bankowości elektronicznej w całej Europie. Firma stawia sobie jeden główny cel: oferowanie usług na możliwie najwyższym poziomie w najniższej cenie. Taka strategia twórcom Revoluta bardzo się opłaca, co znajduje odzwierciedlenie w liczbie aktywnych klientów tej firmy. Na czym dokładnie polega Revolut? Revolut jest specjalnym systemem z kartą pre-paid oraz aplikacją, która daje dostęp do szeregu funkcjonalności wcześniej niedostępnych w innych formach transferowania pieniędzy. Rosnąca lawinowo popularność Revoluta powoduje, że gracze obstawiający zakłady bukmacherskie zastanawiają się nad tym, kiedy Revolut będzie u polskich bukmacherów. 

Otóż już Polskie firmy bukmacherskie online oferują graczom wsparcie Revolut, a wiec płatności kartą revolut można wpłacać depozytu do:

bonus 2020 w sts za darmo
Darmowy freebet od bukmachera STS – Kod promocyjny: BETONLINE

Najważniejsze informacje o systemie Revolut, o których warto wiedzieć 

Revolut to firma, która oferuje swoim klientom usługi na niezwykle wysokim poziomie a jednocześnie w bardzo niskiej cenie. Każdy klient tej firmy dostaje kartę wielowalutową oraz aplikację, której możliwości są niesłychanie duże. Wśród najistotniejszych możliwości oferowanych przez kartę Revolut trzeba przede wszystkim wspomnieć o tanich przelewach zagranicznych z przeliczaniem walut. Liczba akceptowanych walut przez Revolut wynosi  przeszło 140! Przechowywanie wszystkich tych walut umożliwiają nam aż 24 subkonta, które za darmo otrzymuje każdy klient Revolut. 

Karty Revolut można używać w 31 krajach na całym świecie – nie tylko w Unii Europejskiej. Wśród tych krajów znajduje się Polska, Niemcy, Włochy, Austria, Belgia, Wielka Brytania, Malta, Norwegia, Portugalia czy Hiszpania. Revolut cały czas podejmuje kroki mające na celu pojawienie się w kolejnych krajach świata. Polska jest jednym z najważniejszych miejsc na mapie świata dla Revoluta. To w naszym kraju ta brytyjska firma zdecydowała się na uruchomienie działu pomocy. Spośród 600 pracowników firmy, aż 400 znajduje zatrudnienie w Krakowie. 

Konto wielowalutowe Revolut – jak to działa?

Każdy użytkownik systemu Revolut może w sposób w pełni dowolny operować wszystkimi zgromadzonymi przez siebie środkami oraz dowolnie wymieniać ja na rozmaite waluty. Jest to bardzo wygodne szczególnie dla wszystkich tych osób, które często podróżują lub realizują bardzo wiele zagranicznych transakcji. Ma to bardzo duży potencjał jeśli chodzi o realizowanie zakładów bukmacherskich. Dla przykładu: gdy mieszkamy za granicą i chcemy wpłacić środki na konto u polskiego bukmachera po dobrym kursie, Revolut będzie strzałem w dziesiątkę. 

Poprzedni artykułTotal Casino – oferta gier, bonusy, opinie graczy
Następny artykułJak obstawiać zakłady w PZbuk online?
Najlepszy bukmacher internetowy to taki, który według opinii oferuje graczom najlepsze kursy bukmacherskie, darmowe promocje, bonusy i świetną aplikację mobilną. Najbardziej popularni bukmacherzy w Polsce to obecnie, Fortuna, STS i Betclic.