„Siatkarki TOP 10” jest to najnowsza promocja bukmachera Fortuna, w której to nagrodzą dziesięciu typerów bonusami o wartości od 100 do 500 PLN za kupony z Mistrzostw Europy siatkarzy.

Darmowe bonusy dla graczy na Mistrzostwa Europy siatkarzy

Darmowe bonusy dla graczy na Mistrzostwa Europy siatkarzy

Udział w tej akcji może wziąć każdy gracz, który posiada aktywne konto u bukmachera Fortuna oraz wcześniej dokonał minimum jednej wpłaty.

Promocja aktywna jest graczom w dniach od 13 do 15 września. Chcąc wziąć w niej udział swojego udziału nie trzeba nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani też się zapisywać.

W tej akcji kwalifikują się kupony pojedyncze i wielozdarzeniowe, na których mogą znajdować się jedynie zdarzenia z Mistrzostw Europy w siatkówce. Dopuszczalne są jedynie typy z oferty przedmeczowej.

bonus za rejestrację bez wpłaty

Kupon może zostać zagrany zarówno z strony internetowej jak i aplikacji mobilnej bukmachera Fortuna.

Stawka kuponu za jaką gracz musi zagrać kupon jest dowolna.

Bukmacher nagrodzi dziesięciu typerów, którzy wygrane kupony spełniają powyższa warunki promocji, a poza tym będą miały najwyższe kursy. Nagrodami są bonusy o wartości od 100 PLN do 500 PLN. Dokładny podział nagród przedstawia się następująco:

Pozycja w rankingu:Nagroda
1-3 miejsce500 PLN
4-6 miejsce300 PLN
7-10 miejsce100 PLN

20 PLN za rejestrację od Fortuny:

Bukmacher Fortuna oferuje darmowy bonus dla swoich graczy w wysokości 20 PLN za dokonanie rejestracji i wpisanie kodu promocyjnego BETONLINE. To sprawi, ze darmowe środki znajdują się na koncie gracza i to bez dokonania depozytu.

Poza tym gracz, który dokona depozytu może liczyć na bonus 100% wpłaty do 1000 PLN.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBonus dla graczy za aktywność od bukmachera STS
Następny artykułKonkurs dla typerów europejskich pucharów u bukmachera LvBet
Bonusy bukmacherskie za darmo od najlepszych w Polsce legalnych zakładów wzajemnych przez internet. Najlepsi bukmacherzy online oferują swoim klientom bardzo ciekawe darmowe promocje i bonusy bukmacherskie.