Piłka nożna jest dyscypliną, która w naszym kraju niepodzielnie króluje. Uważana za nasz sport narodowy, jest uwielbiana przez miliony, a śledzona – przez kolejne. Bardzo wiele osób decyduje się również na obstawianie jej w ramach firm bukmacherskich, których dyscyplina ta stanowi prawdziwy motor napędowy. Gdzie jednak ją typować, by robić to na najlepszych możliwych warunkach? Na co zwrócić uwagę przy wybieraniu bukmachera do obstawiania piłki nożnej? To postaramy się opisać w naszym krótkim poradniku.

bukmacherzy do obstawiania piłki nożnej
Który bukmacher najlepszy do piłki nożnej?

Bukmacherzy z ofertą na piłkę nożną – jak wybrać tego najlepszego?

Wybór dobrego bukmachera pod kątem obstawiania piłki nożnej nie jest współcześnie prosty – wszystko ze względu na to, że większość z nich wychodzi do nas z bardzo atrakcyjną i zawsze pod pewnymi względami konkurencyjną ofertą. Warto więc skupić się przy nim na tym, co jest w tym wszystkim najbardziej istotne. Tego typu rzeczy to:

  • kursy bukmacherskie – kursy na piłkę nożną bywają naprawdę różne u wielu bukmacherów – należy pamiętać, że są one ustalane ręcznie przez każdego z nich i stworzone z myślą o tym, by promować stawianie na drużyny o mniejszym prawdopodobieństwie powodzenia. Dobry bukmacher to taki, który na większość meczy w dyscyplinie piłki nożnej prezentuje solidne kursy, porównywalne bądź lekko lepsze, niż u konkurencji. Nawet najmniejsza różnica w nich może znacznie wpłynąć na nasze zarobki – zwłaszcza jeśli gramy na dużych stawkach;
  • szeroka oferta na konkretną ligę – bukmacher powinien w pełni pokrywać konkretną ligę, którą chcemy typować. Nie skupiajmy się więc na pełnej jego ofercie, skoro i tak będziemy koncentrować się wokół tejże ligi. To właśnie pod jej kątem dobierajmy każdy kolejny parametr buka;
  • dużo opcji bukmacherskich – nie zawsze chcemy obstawiać spotkania w modelu 1X2, wskazując na ich konkretny wynik. Dobrze jest mieć dodatkowe opcje – nawet, jeśli nie będziemy z nich korzystać na co dzień;
  • dostęp do różnych formatów obstawiania – bukmacher powinien dawać nam możliwość typowania w modelu przedmeczowym i na żywo. Podczas gdy ten pierwszy dostępny jest u każdego operatora, drugi bywa niedostępny, zwłaszcza w przypadku mniej ważnych lig i spotkań. Jeżeli na przykład interesujemy się typowaniem 1. Ligi, nie u każdego będziemy mogli ją obstawiać na żywo;
  • dostęp do transmisji – zawsze lepiej typować, ale i analizować spotkania i drużyny, mając dostęp do transmisji. Wielu polskich bukmacherów udostępnia je nieodpłatnie (choć część tylko dla typujących) – warto zwrócić uwagę na taką możliwość.

Darmowe 29 PLN bez depozytu w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

Czy warto mieć konto u kilku bukmacherów?

Coraz częstszą taktyką ze strony obstawiających jest zakładanie konta u co najmniej kilku polskich bukmacherów, jest ich przecież tak dużo i to ciekawych typu Betfan czy STS. Jest to strategia legalna, ale też bardzo polecana. Wszystko ze względu na to, że można dzięki niej zawsze sięgać po najatrakcyjniejszą ofertę względem konkretnego spotkania a to przecież bardzo ważne przy obstawianiu meczów piłki nożnej. Jest to też opcja, która pozwala nam skorzystać z wielu różnych bonusów powitalnych (jeśli nie dysponujemy ogromnym budżetem, warto abyśmy rejestrowali się wtedy, gdy będziemy już mogli w pełni wykorzystać bonusy na start u każdego kolejnego buka). Nie jest to też rozwiązanie zobowiązujące – grać możemy, ale nie musimy regularnie. Pamiętajmy jednak, że prędzej czy później u każdego bukmachera będziemy musieli zweryfikować konto skanem naszego dowodu osobistego. Po części narzuca to prawo i po prostu nie można tego uniknąć. To, u jakich bukmacherów warto posiadać konto zależy od naszych indywidualnych preferencji – w końcowej części naszego poradnika przedstawiamy jednak kilka naszych propozycji.

Bukmacherzy z najlepszą ofertą na piłkę nożną – przegląd

Wybór jeżeli chodzi o bukmacherów mamy współcześnie ogromny – na polskim rynku aktywnie i legalnie działa aż kilkunastu, z których każdy wychodzi z inną ofertą i absolutnie każdy nadaje priorytet właśnie piłce nożnej. Nie wszystkie zakłady bukmacherskie online nadają się do typowania futbolówki. Poniżej przedstawiamy ofertę kilku z nich, zaznaczając, że wybraliśmy tylko takich spełniających wyszczególnione przez nas w poprzednich częściach tego poradnika wymagania.

betfan bez depozytu
Legalny bukmacher Betfan – Kod promocyjny na darmowy bonus

Piłka nożna w ofercie STS

STS prezentuje bardzo solidną ofertę na mecze piłki nożnej, zwłaszcza te na poziomie reprezentacyjnym (jest oficjalnym sponsorem reprezentacji naszego kraju) ale również wiele ciekawych zakładów oferuje na popularne ligi jak Ekstraklasa, Bundesliga czy Premier League. Polski bukmacher STS daje dostęp do solidnych bonusów na bardzo prostych zasadach, wielu opcji bukmacherskich i po prostu ciekawej oferty na zakłady wzajemne. Obecnie STS to także ciekawe promocje i bonusy za darmo dostępne na stronie www.sts.pl.

Piłka nożna w ofercie Fortuny

Choć Fortuna przedstawia bardzo szeroką ofertę na piłkę nożną, jest najbardziej konkurencyjna pod kątem 1. Ligi Polskiej, której jest głównym i tytularnym sponsorem. Fortuna to bukmacher atrakcyjny również pod kątem bonusów, do jakich daje dostęp, ale też kursów bukmacherskich oferowanych na większość spotkań z popularniejszych lig światowych.

Piłka nożna w ofercie Betclic

Betclic to bukmacher, który stanowi coraz częstszy wybór Polaków – jego oferta jest transparentna i sama w sobie bardzo atrakcyjna. Buk daje nam dostęp do wielu lig, w tym tych polskich i zagranicznych, mnóstwa opcji bukmacherskich i ciekawych promocji – stałych i okazjonalnych, dla nowych i stałych graczy.

Poprzedni artykułAwaria internetu – jak obstawić zakład bukmacherski?
Następny artykułAplikacja mobilna bukmachera Fortuna na telefon z Android i iOS
Najlepszy bukmacher internetowy to taki, który według opinii oferuje graczom najlepsze kursy bukmacherskie, darmowe promocje, bonusy i świetną aplikację mobilną. Najbardziej popularni bukmacherzy w Polsce to obecnie, Fortuna, STS i Betclic.