Popularny polski bukmacher STS oferuje najnowszy pakiet powitalny dla nowych gracz. Wystarczy dokonać rejestracji konta i wpisać kod promocyjny BETONLINE, aby aktywować freebet bez depozytu o wartości 29 PLN, bonus do 1200 PLN za wpłatę oraz zakład bez ryzyka.

Darmowy bonusy na start od legalnego bukmachera STS

Darmowy bonusy na start od legalnego bukmachera STS

Oferta skierowana jest do wszystkich użytkowników, którzy jeszcze wcześniej nie korzystali z usług bukmachera STS. Swojego udziału w tej akcji nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani też się zapisywać.

Promocja aktywna jest typerom do dnia 9 września do godz. 23:59.

Do tego momentu użytkownik, który chce skorzystać z tego powitalnego musi dokonać rejestracji konta. Można to zrobić jedynie na stronie bukmachera STS.pl. Trzeba tam podać swoje podstawowe dane osobowe jak imię czy nazwisko. To wszystko sprawi, że proces rejestracji nie zajmie zbyt wiele czasu.

Jednak nie można zapominać o tym, żeby wpisać kod promocyjny BETONLINE podczas rejestracji. To sprawi, że bukmacher dokona aktywacji pakietu powitalnego. Warto jest wiedzieć, że później już nie będzie można wpisać tego kodu.

Za samą rejestrację i wpisanie kodu promocyjnego bukmacher STS przyznaje darmowy bonus o wartości 29 PLN. Freebet trafi o 48 godzin od momentu rejestracji, a będzie do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

Etoto darmowy kod promocyjny na freebet o wartości 20 PLN. Kod promocyjny BETONLINE

Bonus za depozyt od STS:

Bukmacher STS zwiększa pierwszy depozyt swoim graczom przyznając bonus równowartości depozytu, np. gracz dokonał wpłaty o wartości 500 PLN druga tama sama wartość tylko, że w formie środku bonusowych trafi na konto gracza automatycznie po zaksięgowaniu depozytu przez bukmachera.

Użytkownik może otrzymać maksymalnie 1200 PLN:

Cashback u bukmachera STS:

Poza tym pierwszy kupon u tego bukmachera jest objęty Cashbackiem, czyli zakładem bez ryzyka. Jeżeli okaże się, ze faworyci Cię zawiedli to bukmacher automatycznie przyzna zwrot stawki za jaką kupon został zawarty.

Użytkownik może otrzymać maksymalnie 200 PLN.

Jednak trzeba pamiętać, ze wszystkie zdarzenia znajdujące się na kuponie muszą zostać rozliczone do 10 września do godz. 23:59.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułO 50% większy depozyt od bukmachera LvBet do 200 PLN
Następny artykułBonus dla graczy za aktywność od bukmachera STS
Bonusy bukmacherskie za darmo od najlepszych w Polsce legalnych zakładów wzajemnych przez internet. Najlepsi bukmacherzy online oferują swoim klientom bardzo ciekawe darmowe promocje i bonusy bukmacherskie.