Legalny polski bukmacher LvBet zwiększa swoim graczom depozyt. Wystarczy wpłacić minimum 25 PLN, aby otrzymać 50% depozytu. Maksymalnie można otrzymać nawet 200 PLN.

LvBet zwiększa wpłatę o 200 PLN

LvBet zwiększa wpłatę o 200 PLN

Oferta skierowana jest do każdego gracza, który posiada aktywne konto u bukmachera LvBet oraz wcześniej dokonał minimum jednej wpłaty.

Promocja aktywna jest graczom w dniach od 5 do 9 września do godz. 23:39. Chcąc skorzystać z tej oferty nie trzeba nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani tez się zapisywać.

Chcąc otrzymać darmowe środki na grę wystarczy dokonać wpłaty za minimum 25 PLN w okresie trwania tej akcji. W zamian bukmacher przyzna bonus 2% depozytu z mnożnikiem „x25”.

Bukmacher LvBet przyzna maksymalnie 200 PLN. Chcąc otrzymać taką wartość należy dokonać wpłaty za co najmniej 400 PLN.

bonus za rejestrację bez wpłaty

Po otrzymaniu wpłaty należy zagrać kupon AKO, na którym będą znajdować się co najmniej trzy zdarzenia, a kurs każdego z nich musi wynieść nie mniej niż 1.25, zaś kurs całkowity nie może być mniejszy niż 2.50.

Następnie na dole kuponu znajdzie się opcja „mnożnik x25”, należy jego zaznaczyć, a stawka kuponu automatycznie zostanie zwiększona.

Promocją objęta jest jedynie pierwsza wpłata dokona w trakcie trwania tej akcji.

Freebet bez depozytu od bukmachera LvBet:

Bukmacher LvBet przyznaje nowym graczom darmowy bonus na start o wartości 20 PLN.

Wystarczy wpisać kod promocyjny BETONLINE podczas rejestracji, aby otrzymać darmowe środki na grę.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułKonkurs z nagrodami u bukmachera BetClic
Następny artykułNajnowszy pakiet powitalny dla graczy STS na wrzesień 2019
Bonusy bukmacherskie za darmo od najlepszych w Polsce legalnych zakładów wzajemnych przez internet. Najlepsi bukmacherzy online oferują swoim klientom bardzo ciekawe darmowe promocje i bonusy bukmacherskie.