Bukmacher STS to jeden z najstarszych i zarazem najbardziej doświadczonych legalnych bukmacherów na polskim rynku. Na silną markę firmy wpływa polityka biznesowa oparta na profesjonalnej ofercie bukmacherskiej ukierunkowana na pozyskanie wielu klientów oraz strategia marketingowa umożliwiająca utrzymywanie czołowej pozycji wśród zakładów bukmacherskich na polskiej arenie branży totalizatorów sportowych. Bukmacher STS cieszy się niesłabnącym poparciem ekspertów branży zakładów wzajemnych oraz graczy stacjonarnych i internetowych, ceniących dynamiczną ofertę bukmacherską dostosowaną do potrzeb rynku.

sts bukmacher bonus i promocje
Polski bukmacher STS oferta promocji i bonusów za darmo

Darmowe promocje bukmachera STS

Jaką ofertę promocyjną przygotował Polski bukmacher STS dla swoich graczy? Poniżej kilka przykładowych promocji i bonusów jakie można uzyskać po rejestracji konta w STS.

1200 PLN na start – to maksymalny bonus powitalny, którego wysokość uzależniona jest od wysokości pierwszej wpłaty nowego gracza. Wypłata nagrody z konta bonusowego możliwa jest po trzykrotnym obrocie kwotą bonusu. Warunkiem koniecznym do spełnienia jest uzyskanie trzech wygranych kuponów o łącznym kursie 1.91 każdy.

Zaproś kumpla a obaj otrzymacie 50 PLN – otrzymanie bonusu możliwe jest m.in. po zarejestrowaniu się nowego gracza z polecenia stałego klienta poprzez stronę internetową bukmachera STS. Promocja nie obejmuje rejestracji z urządzeń mobilnych. Ponadto nowy gracz musi zagrać za minimum 150 PLN, przy czym na jedno ze zdarzeń kurs powinien wynosić minimum 1.5. Bonusy przekazywane są po 24h od spełnienia warunków promocji.

sts kod promocyjny na bonus
Darmowy freebet od bukmachera STS – Kod promocyjny: BETONLINE

Freebet w wysokości 29 PLN – głównym celem promocji jest umożliwienie nowemu graczowi przetestowanie oferty bukmachera bez konieczności wpłacania depozytu. Warunkiem uzyskania promocyjnej kwoty 29 PLN jest wpisanie podczas rejestracji gracza kodu promocyjnego „BETONLINE„. Wypłata wygranej z konta bonusowego możliwa jest po spełnieniu warunku w zakresie trzykrotnego obrotu kwotą bonusową zagraną na kupony o kursie 1.91 każdy. Wygrana z freebetu wypłacana jest automatycznie z konta bonusowego na konto depozytowe gracza po spełnieniu warunków promocji.

Zakład bez ryzyka 200 PLN – promocja pod hasłem „Eliminacyjne Emocje Rządzą”. To okresowa promocja dotycząca Eliminacji Mistrzostw Europy Euro 2020 w piłce nożnej. Promocja dotyczy wybranych spotkań piłkarskich. Gracz, którego kupon okaże się przegrany, otrzyma maksymalny zwrot do 200 PLN na swoje konto depozytowe. Promocja obejmuje zarówno kupony pojedyncze, jak i akumulacyjne.

Polubisz Poniedziałek – oferta promocyjna STS skierowana do najaktywniejszych graczy. Promocja polega na sumowaniu stawek wszystkich kuponów zawartych w jednym tygodniu. Co tydzień nagradzanych jest 1500 graczy. Maksymalny bonus w promocji wynosi 3000 PLN za pierwsze miejsce, natomiast minimalna wygrana wynosi 20 PLN, którą otrzymuje ostatnich 500 graczy w rankingu. Udział w rywalizacji wymaga od gracza aktywacji, poprzez przycisk DOŁĄCZ na stronie promocji.

100 PLN co miesiąc dla każdego – to promocja „Twoja Gra, Pewna Kasa” skierowana do graczy korzystających ze stacjonarnych punktów bukmachera STS. Promocja polega na zawieraniu kuponów za minimum 25 PLN każdego dnia, dzięki czemu gracz będzie mógł otrzymać gwarantowany bonus. Każdy gracz może otrzymać maksymalnie 3 bonusy w miesiącu w okresach rozliczeniowych promocji tj. 10, 20 i 25 dnia miesiąca. Maksymalna kwota bonusu w miesiącu wynosi do 100 PLN.

30 PLN za sporty wirtualne – promocja umożliwia otrzymanie zwrotu połowy stawki za 3 pierwsze kupony w tygodniu, w których gracz zawarł wydarzenia ze sportów wirtualnych. Należy zawrzeć kupony pojedyncze lub wielokrotne, aby otrzymać maksymalnie do 30 PLN zwrotu. Regulamin promocji nie określa minimalnego kursu na wybrane wydarzenia zawarte w kuponie.

Poprzedni artykułKupony bez podatku u bukmachera LvBet
Następny artykułTotal Casino – jak grać w pierwszym polskim legalnym kasynie online?
Najlepszy bukmacher internetowy to taki, który według opinii oferuje graczom najlepsze kursy bukmacherskie, darmowe promocje, bonusy i świetną aplikację mobilną. Najbardziej popularni bukmacherzy w Polsce to obecnie, Fortuna, STS i Betclic.