Promocje bukmacherskie – co firmy przygotowują dla swoich Klientów?

Bardzo łatwo można zaobserwować, że nowoczesne firmy bukmacherskie coraz mocniej zaczynają dbać o własnych Klientów. Wynika to przede wszystkim ze sporej konkurencji, która zaczyna panować w świecie hazardowym. Z tego względu userzy mogą liczyć na hojne bonusy na start, ale nie tylko…

Podwojenie depozytu

Jakie konkretnie promocje są oferowane dla Klientów? Między innymi chodzi o bonusy dotyczące pierwszych depozytów. Już na tej płaszczyźnie możesz liczyć na wiele opcji. Znani polscy bukmacherzy, tacy jak np. STS w tym momencie oferuje 100% aż do 1200 PLN. Co to jednak w sumie oznacza w praktyce? Wszak dla osób nie do końca zaznajomionych z tym tematem ta sprawa wcale nie jest taka oczywista. Chodzi zaś o to, że po wpłacie 1200 PLN na Twoim koncie będzie 2400 PLN. Możesz jednak zdecydować się na mniejszy depozyt. Każda kwota do 1200 PLN zostanie zaś podwojona. Co zrobić, by ta przyznana na start gotówka w 100% była nasza? Aby tak się stało, musisz wykonać obrót bonusem. Dlatego jeszcze przed skorzystaniem z tej właśnie promocji warto zapoznać się z dokładnymi warunkami. Tak, by wiedzieć, co konkretnie jest na tej płaszczyźnie oferowane. Warto zaś znać nie tylko swoje prawa, ale tak samo obowiązki. Podwojenie pierwszego depozytu jest często oferowane przez firmy bukmacherskie. Możesz tak samo zdecydować się również na kilka innych opcji (np. 150% od pierwszej wpłaty itp.). Warto szczegółowo zapoznać się z tym tematem na przykład analizując rozmaite rankingi itp.

STS kod promocyjny
STS kod promocyjny

Cashbacki

Jakie jeszcze promocje są w tym momencie często zapewniane przez firmy bukmacherskie online? Możesz na przykład zdecydować się na nieco inne formy bonusów na start. Popularne są zaś na przykład cashbacki. Dlaczego przez wiele osób takie właśnie promocje są uznawane za najlepsze? Tutaj sprawa jest od samego początku bardzo prosta. Profesjonalne firmy bukmacherskie oferują cashbacki do danej kwoty. Na przykład może to być 500 PLN. Jeśli gracz zagra pierwszy zakład za taką sumę i przegra, to tak naprawdę… niczym nie ryzykuje. Wszak nie straci nawet jednej złotówki ze swojego konta. Jeśli zaś wygra, to zarobi naprawdę dość sporo kasy (wszystko oczywiście zależy od danego kursu). Wróćmy jednak do tej pierwszej, mniej pożądanej sytuacji. Jak przegrasz, to nie musisz się martwić dodatkowymi formalnościami. Dlatego właśnie ten typ bonusu jest obecnie tak chwalony.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Na co jeszcze możesz liczyć?

Są oferowane, co jakiś czas, promocje także dla stałych użytkowników. Ogólnie nowe osoby zawsze mogą liczyć na jakieś atrakcje na tej płaszczyźnie. Na szczęście lojalni użytkownicy także są doceniani. Profesjonalne firmy bukmacherskie oferują rozmaite promocje z okazji wielu imprez. Niedawno były Mistrzostwa Europy. Z okazji tego właśnie wydarzenia nie brakowało promocji. Mogłeś między innymi przewidywać dokładne wyniki, strzelców goli itp. i zgarniać za to bonusowe pieniądze. Jeśli zatem zbliża się jakaś wielka impreza (Mistrzostwa Europy, Mistrzostwa Świata, Igrzyska Olimpijskie itp.), to jest bardzo duże prawdopodobieństwo, że atrakcyjnych promocji w firmach hazardowych nie będzie brakować.

Poprzedni artykułZakłady bukmacherskie dla nowych graczy – ABC typowania
Następny artykułBłędy początkujących typerów – tego się wystrzegaj