Usługi bukmacherskie z roku na rok mają coraz większe wzięcie wśród Polaków. Nie ma się co dziwić temu zjawisku – coraz większa liczba firm bukmacherskich oraz klientów sprawia, że warunki proponowane przez firmy bukmacherskie z roku na rok są coraz atrakcyjniejsze. To właśnie sprawia, że tak duża liczba osób decyduje się na rozpoczęcie swojej przygody z obstawianiem zakładów bukmacherskich. Jak jednak wybrać, z oferty której z firm bukmacherskich skorzystać? Aby móc dobrze wybrać, należy zapoznać się z ofertami poszczególnych bukmacherów. W niniejszym artykule w sposób bardzo dokładny i szczegółowy przedstawiamy ofertę firmy bukmacherskiej PZBuk.

polskie zakłady bukmacherskie online pzbuk
Polski bukmacher online PZbuk oferuje bonusy i promocje za darmo

Strona internetowa legalnego bukmachera PZBuk

Pierwszą rzeczą, jaką należy opisać w przypadku bukmachera, jest jego strona internetowa. Jak zatem prezentuje się witryna główna firmy bukmacherskiej PZBuk? Zlokalizowana jest ona pod adresem www.PZBuk.pl. Na pierwszy rzut oka łatwo można zaobserwować, że z pewnością pracował nad nią sztab ekspertów znających się na swoim fachu. Design oraz wszystkie małe elementy graficzne portalu bukmachera PZBuk zostały wykonane w sposób prawidłowy. Oprawa graficzna charakteryzuje się lekkością i przejrzystością. 

A jak prezentują się poszczególne elementy witryny PZBuk? W ramce po lewej stronie tradycyjnie ulokowana jest lista dyscyplin oraz tych wydarzeń, które w danym okresie czasu cieszą się wśród graczy największą popularnością. Na środku jest z kolei opis najważniejszych wydarzeń. Można tam również w łatwy sposób uzyskać dostęp do meczów na żywo oraz spotkań zaplanowanych na najbliższy okres czasu. Po prawej stronie jest kupon online – można go postawić w dowolnie przez siebie wybranym momencie. Poniżej jest z kolei lista drużyn, które w danym okresie czasu sponsoruje PZBuk. Bardzo mocno widocznym elementem witryny bukmachera PZBuk jest również duży baner, w którym ulokowana jest ramka z napisem „Zarejestruj się” – dzięki niej każdy bez jakichkolwiek problemów każda osoba zainteresowana utworzeniem konta u tego bukmachera może to uczynić bez jakichkolwiek problemów czy wątpliwości.

bukmacher betfan bonus
Legalny bukmacher Betfan – Kod promocyjny na darmowy bonus

Podsumowując: witryna internetowa przygotowana przez specjalistów bukmachera PZBuk wyróżnia się ponadczasowym oraz lekkim designem. Widać, że pracowało nad nią grono ekspertów znających się na swoim fachu. 

Proces rejestracji w PZBuk – instrukcja obsługi

Jak zarejestrować się u bukmachera PZBuk? To naprawdę bardzo proste! Warto wiedzieć, że PZBuk od samego początku swojego istnienia oferuje swoim graczom funkcję szybkiej rejestracji. Czyli to samo to mają STS i Betclic. Co kryje się pod tym pojęciem? Że rejestracja w PZBuk trwa naprawdę krótko. Dodatkowa pozytywna informacja jest taka, że przy rejestrowaniu się nie musimy podawać informacji takich jak skan dowodu osobistego czy numer konta bankowego. 

W pierwszym kroku rejestracji w PZBuk podajemy następujące informacje: numer posiadanego dokumentu tożsamości, adres zamieszkania, rok urodzenia oraz opcjonalnie kod bonusowy. W trakcie trzeciego kroku ustawiamy limity gry oraz czasy obrotu. Wszystkie te informacje wystarczą nam do tego, aby móc w pełni korzystać z oferty przygotowanej przez firmę bukmacherską PZBuk. 

Promocje bukmacherskie PZBuk

Jakie są promocje u bukmachera PZBuk? Specjalnie dla Państwa dokładnie to sprawdziliśmy. Okazuje się, że dla osób nowo zarejestrowanych bukmacher ten przygotował mało spotykany bonus powitalny. W większości przypadków firmy bukmacherskie oferują swoim nowym graczom bonus od wpłaty w wysokości do 100% wpłaconej kwoty. W PZBuk jest za to bonus w wysokości 150% od pierwszej zrealizowanej wpłaty. 

bukmacher betclic polska bonus za darmo
Legalny bukmacher Betclic Polska online oferuje bonus cashback 510 PLN

Bonus od depozytu do 300 złotych w PZBuk – warunki oferty promocyjnej 

Nowa oferta powitalna przygotowana przez firmę bukmacherską PZBuk. By móc z niej skorzystać, należy najpierw się zarejestrować, zaś następnie wpłaci depozyt na kwotę minimum 100 złotych. W ten sposób podczas kolejnego logowania na naszym koncie pojawi się bonus w wysokości 150% od wpłaconego depozytu. Maksymalna kwota bonusu wynosić będzie 300 złotych. 

Bonusem tym nie trzeba dodatkowo obracać. By móc go wypłacić, trzeba obrócić wysokością bonusu oraz depozytu czterokrotnie po kursie minimalnym w wysokości 2,0. Nie są to jednak niskie wymagania – wiele firm bukmacherskich nie stawia swoim nowym klientom aż tak wysokich warunków.

Promocje tymczasowe u bukmachera PZBuk

Jakie promocje tymczasowe przygotował bukmacher PZBuk dla swoich klientów? Niestety, liczba promocji tymczasowych w PZBuk nie powala na kolana. Pozostałe firmy bukmacherskie mają do zaproponowania swoim klientom o wiele większą liczbę promocji tymczasowych. Jedyną promocją tymczasową w PZBuk jest Kombodoładowanie. Jest to promocja przeznaczona dla graczy wysyłających zakłady akumulowane. W ramach tej promocji wraz ze wzrostem liczby spotkań rośnie również jego wartość – może to być od 1% lub 15%. Większość firm bukmacherskich ma jednak podobne lub takie same promocje na o wiele lepszych warunkach. PZBuk powinien popracować nad swoimi promocjami. 

Poprzedni artykułTotal Casino – jak grać w pierwszym polskim legalnym kasynie online?
Następny artykułCzym cechują się sporty wirtualne?
Najlepszy bukmacher internetowy to taki, który według opinii oferuje graczom najlepsze kursy bukmacherskie, darmowe promocje, bonusy i świetną aplikację mobilną. Najbardziej popularni bukmacherzy w Polsce to obecnie, Fortuna, STS i Betclic.