Zakłady bukmacherskie rozwinęły się do takiego stopnia, że na ten moment firm bukmacherskich jest na tyle dużo, że nie wiemy jaką wybrać. Rynek rośnie z dnia na dzień, a firm ciągle przybywa. Dlatego dzisiaj opowiemy początkującym o kilku ważnych kwestiach związanych z rozpoczęciem przygody z bukmacherką. Zapraszamy!

jak wybrać najlepszego bukmachera
Zakłady bukmacherskie dla nowych graczy – ABC typowania

Na początek wybór bukmachera


Wybór bukmachera ma tutaj ogromne znacznie, ponieważ od tego zależy, jakie będziesz miał kursy, jakie dostaniesz promocje, bonusy czy możliwości zakładowe. Jest to bardzo istotny czynnik, ponieważ jeśli wybierzesz źle będziesz tylko się niepotrzebnie denerwował. Na ten moment konkurencja legalnych bukmacherów jest olbrzymia i mamy w czym wybierać. Tym bardziej, że konkurencja jest ogromna to i promocje czy bonusy są bardzo okazałe, ponieważ każdy bukmacher stara się jakoś do siebie przyciągnąć klienta. Co jest bardzo komfortowe dla nas jako klientów przy wyborze bukmachera. Bonusy odgrywają tutaj znaczącą rolę, gdyż wraz z nimi nasze wygrane momentalnie podwyższają nasze wygrane. Także należy kierować się możliwościami obstawiania, ponieważ nie wszędzie możemy obstawiać nasze ulubione sporty, jedni lubią piłkę nożna, a inni badmintona. Tym też trzeba się kierować wybierając odpowiedniego buka. Najbardziej istotną rzeczą na którą należy zwrócić uwagę są kursy bukmacherskie jakie dają nam bukmacherzy, u niektórych są one wysokie, a u innych bardzo niskie. Oczywiście istnieje możliwość sprawdzenia sobie każdego bukmachera za pomocą stworzenia sobie konta tymczasowego, które umożliwia (oczywiście w wersji ograniczonej) sprawdzenia sobie wszystkich istotnych spraw.

STS kod promocyjny
STS kod promocyjny


Typuj tylko u legalnych bukmacherów


Wraz z wzrostem legalnych bukmacherów w Polsce, wzrosła także liczba nie legalnych buków. Trzeba na nie uważać, ponieważ w większości przypadków są to oszuści, a w nie miłych konsekwencjach może się to skończyć nieprzyjemnymi sprawami prawnymi. Kary za granie u takich bukmacherów są naprawdę dotkliwe. Także należy wybierać tylko takie firmy które posiadają licencje od ministerstwa finansów i które umożliwiają grę na legalnych warunkach.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE


Bonusy, promocje i kursy


Jak już wyżej wspomnieliśmy istotną sprawą u bukmachera są bonusy, promocje, i kursy, a także możliwości typowania. Jeśli poszukujesz bukmachera zwróć na sam początek uwagę który bukmacher oferuje sporty co najbardziej ciebie interesują oraz kursy jakie są na dane dyscypliny sportowe, przecież nie będziesz grał na sportach które Cię nie interesują. Następnym ważnym czynnikiem są bonusy bukmacherskie, a mianowicie bonus na start. Jest to o tyle istotne, że mając dobry bonus możesz na początku grać zupełnie za darmo nie tracąc swoich pieniędzy, co jest także istotne. Na końcu zwróć uwagę na promocje jakie oferuje bukmacher, może być to na przykład freebet który umożliwia Ci puszczenie zakładu zupełnie za darmo, dosłownie za pieniądze bukmachera. Więc zwróć uwagę na te czynniki przy wyborze bukmachera.

Poprzedni artykułZnani Polscy bukmacherzy
Następny artykułPromocje bukmacherskie – co firmy przygotowują dla swoich Klientów?