Coraz większym zainteresowaniem cieszy się Polska bukmacherka. Pomijając fakt, że Polacy są jednymi z najlepszych graczy na świecie, to ciągle zwiększa się chęć obstawiania zakładów, a firm bukmacherskich w naszym kraju ciągle przybywa. W dobie naszych czasów praktycznie każda firma bukmacherska ma swoją wersję serwisu online, w którym możemy obstawiać nasze typy na żywo oraz wirtualnie w postaci wyścigów psów, koni czy innych sportów. W tym artykule przedstawimy  wam jedne z najbardziej popularnych firm bukmacherskich oraz przedstawimy wam ich ofertę.

Znani Polscy bukmacherzy

STS

Ten bukmacher jest jednym z najbardziej popularnych polskich firm na rynku. Został założony w Polsce od 1997 roku. Praktycznie wszyscy ludzie zaznajomieni z tą tematyką znają charakterystyczne pomarańczowo-niebieskie logo, które jest widoczne w każdym mieście. STS może się pochwalić bardzo bogatą ofertą. Ma także bardzo dobrze rozwinięty program lojalnościowy oraz bonusy bukmacherskie, z których gracze chętnie korzystają. Jakby tego było mało to u bukmachera jest możliwość wygrania różnych nagród, a stali gracze mają możliwość dołaczenia do Strefy VIP, w ramach której mogą otrzymać bilety na wydarzenia sportowe.

Warto nadmienić, że STS prowadzi również fundację „Sport Twoją Szansą”  która wspiera sport i między innymi ma za zadanie rozwinąć młode talenty. Od fundacji mogą liczyć na pomoc materialną i merytoryczną  oraz w większym stopniu skupić się na rozwój swojego talentu. Na pomoc mogą liczyć nie tylko profesjonaliści ale również amatorzy. Ponadto fundacja ma na celu promocje polskiego sportu poza granicami kraju.

Bukmacher ochoczo wspiera polski sport sponsorując różne kluby. Nie ukrywając polscy bukmacherzy coraz mocniej stawiają nacisk na ekspozycje własnej marki, ale w przypadku firmy STS jest to sponsor Lecha Poznań oraz co najważniejsze, reprezentacji Polski. Ponadto logo marki można znaleźć na koszulkach Pogoni Szczecin, Górnika Zabrze, Jagielloni Białystok oraz siatkarskiej Plus Ligi.

STS kod promocyjny
STS kod promocyjny

Fortuna

Fortuna istnieje na polskim rynku od bardzo dawna. Firma ciągle się rozwija i z roku na rok zalicza coraz większy progres. Bukmacher ma bardzo bogatą ofertę zakładów oraz dużą dostępność spotkań, a to tylko jedne z wielu atutów, które wyróżniają bukmachera z siedzibą w Cieszynie. Warto nadmienić, że Fortuna wspiera polski sport, między innymi jest sponsorem 1 ligi piłkarskiej oraz sponsoruje Legię Warszawę, Raków Częstochowa, Miedz Legnica czy Stomil Olsztyn, jednak wyróżnia go to, że sięga po sponsoring dużych marek i federacji jak KSW czy Polskiego Związku Narciarskiego. Bukmacher ma bardzo dobry program lojalnościowy i w jego ramach można wygrać ciekawe nagrody za zdobycie określonej liczby punktów. To co wyróżnia bukmachera, to możliwość zamieniania punktów FKP na gotowe kupony. Fortuna sponsoruje różne konkursy internetowe, więc jest to nieco inna działalność, jak w przypadku bukmachera STS. Jeden minus jaki bukmacher posiada to brak szybkiego wypłacania pieniędzy.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

TOTALBET

Ostatnim bukmacherem, którego chcielibyśmy temat poruszyć jest TOTALBET. Ten bukmacher prowadzi swoją działalność tylko online i nie posiada żadnych lokali w Polsce. Firma pojawiła się od niedawana w Polsce, jednak mają w swoim zanadrzu bardzo bogatą ofertę, ciekawe bonusy, ale co najważniejsze, mimo krótkiego stażu na rynku bukmacher wybił się w bardzo szybkim tempie, ponieważ był jednym z pierwszych firm, które potrafiły wypłacać pieniądze bardzo szybko. Dziś nie jest to dla nas czymś nowym, bo błyskawiczne wypłaty realizuje PZbuk czy STS, to jednak w tamtym momencie było to coś, czego ludzie bardzo chcieli i jak widać opłacił im się ten zabieg. U bukmachera bardzo często możemy zagrać bez podatku 24/7, dzięki czemu gracze mają szanse na pokaźną wygraną. W ostatnim czasie bukmacher zaczął sponsorować gale Punchdown.

Podsumowanie

Bierzemy pod uwagę fakt, że STS i Fortuna przodują na rynku bukmacherskim i nie moglibyśmy nie wspomnieć o tych firmach w tym artykule, jednak w wyścigu o trzecie miejsce mogłoby stanąć kilku bukmacherów i na przestrzeni najbliższych miesięcy okaże się, która firma poczyniła największy progres i doskoczy do czołówki. W dobie naszych czasów gdzie bukmacherów jest bardzo wielu może okazać się nie być to takie proste. Na przykładnie Totolotka jak i ETOTO które nie wytrzymały konkurencji jeżeli chodzi o lokale naziemne. Mamy nadzieję, że dzięki temu artykułowi rozwialiśmy wasze wątpliwości i przybliżyliśmy wam w znacznym stopniu oferty bukmacherów.

Poprzedni artykułRodzaje zakładów bukmacherskich
Następny artykułZakłady bukmacherskie dla nowych graczy – ABC typowania